Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/Recepcjonistka

Hotel Mazury S.C.

aleja Wojska Polskiego 56

Giżycko

Twój zakres obowiązków

  • Meldowanie gości oraz przydzielanie pokoi,

  • Przyjmowanie rezerwacji,

  • Przyjmowanie reklamacji,

  • Prowadzenie rachunków związanych z pobytem gości,

  • Obsługę programu komputerowego zarządzającego stanem wolnych pokoi.

  • Odpowiadanie na bieżące zapytania

Nasze wymagania

  • chęć, zaangażowanie oraz wrodzona empatia (doświadczenie nie jest wymagane)

  • dobra organizacja pracy

  • biegła wiedza z zakresu obsługi komputera oraz pakietu office

  • dbałość o utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • dyspozycyjność w weekendy i święta

  • biegła znajomość języka angielskiego (niemiecki mile widziany)

To oferujemy

  • Praca w oparciu o elastyczny grafik

  • Jasne zasady współpracy - umowa zlecenie lub umowa o pracę

  • Pewną pensję wypłacaną na czas

  • Możliwość zakwaterowania

Hotel Mazury to trzygwiazdkowy obiekt w Giżycku. Jako jeden z niewielu w regionie działający cały rok.

Przewiń do profilu firmy