Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

PUH TRZY ŚWIATYO firmie

PUH TRZY ŚWIATY

Jana Kilińskiego 10

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji

  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz gości odwiedzających firmę

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie

  • Przygotowywanie sal konferencyjnych, obsługa spotkań

  • Odbiór, ewidencjonowanie i sortowanie korespondencji

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i firmami usługowymi

  • Obsługa Gości hotelowych w recepcji Hotelu

  • Przeprowadzanie procesów meldowania i wymeldowywania Gości, informowanie o warunkach pobytu oraz usługach świadczonych przez Hotel

  • Przyjmowanie rezerwacji (telefonicznych, mailowych, bezpośrednich)

  • Wystawianie faktur

  • Rozliczanie należności Gości i wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Oferowanie naszym Gościom najwyższej jakości obsługi i komfortowego pobytu

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, Outlook

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Sumienność, dokładność, terminowość, dyskrecja

  • Stosowanie się do obowiązującego dress code

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu – warunek konieczny

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Premie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego

  • Tanie posiłki pracownicze

  • Pracę o charakterze stałym

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego