Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Epione Clinic Martyna Konecka

  • Sadowa 22, Grodzisk Mazowiecki
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Sadowa 22

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • osobistą i telefoniczną obsługę pacjentów zgodnie z przyjętym standardem,

  • współpracę z lekarzami, pielęgniarkami oraz pozostałymi pracownikami Kliniki,

  • kompletację oraz archiwizację dokumentacji medycznej,

  • obsługę kasy fiskalnej i urządzeń biurowych,

  • inne zadania zlecone przez Przełożonego,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności: Excel),

  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, optymistycznego usposobienia, empatii,

  • orientacji na pacjenta,

  • doskonałej organizacji pracy, dokładności i samodzielności w działaniu,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym w godzinach 7:30-20:00

  • Szukamy rejestratorki medycznej we współpracy z Kliniką Medyczną Medikon