Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/Recepcjonistka

Yabimo Sp. z o.o.

  • Reykjavik, Islandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw związanych z recepcją

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Obsługa centrali telefonicznej

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Posiadanie unijnego certyfikatu covidowego

  • Doskonała organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Islandzką umowę o pracę,

  • Zatrudnienie na okres wakacji lub dłużej,

  • Zdobycie doświadczenia w pracy za granicą,

  • Pracę w młodym zespole oraz międzynarodowym środowisku

W Yabimo stawiamy na ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Wierzymy, że praca za granicą może dawać poczucie bezpieczeństwa, dlatego wspólnie z naszym zespołem obsługujemy długoterminowe projekty dla klientów na wielu rynkach – Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - aplikuj i twórz wyjątkowe projekty razem z nami.

Przewiń do profilu firmy