Logo Pracuj.pl

Recepcjonista/ Recepcjonistka

Polski Holding Hotelowy sp. z o.o.O firmie

Polski Holding Hotelowy sp. z o.o.

Świętopełka 11

Jurata (pow. pucki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi gości
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług
  • komunikacji z innymi działami hotelu
  • przyjmowanie rezerwacji, potwierdzanie i nadzór nad właściwą dokumentacją
  • związaną z rezerwacjami
  • wykonywanie prawidłowych raportów dziennych jak i nocnych
  • rozliczanie pobytów gości

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność w realizacji działań
  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dokładność i zaangażowanie

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie na tym stanowisku.

To oferujemy

  • dynamiczną i interesującą pracę w firmie w 100% z kapitałem państwowym o
  • ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • możliwość bezpłatnego przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej i
  • ubezpieczenia na życie dla Pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie zarządzającej markowymi hotelami na
  • terenie całego kraju
  • szeroki pakiet socjalny
  • atrakcyjny system premiowy
  • profity ze względu na przynależność do międzynarodowej sieci hotelowej
  • praca zmianowa w godzinach 7-19 oraz 19-7.

Recepcjonista/ Recepcjonistka, Świętopełka 11, Jurata (pow. pucki)