Logo Pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

STREFA BYTU CENTRUM PSYCHOTERAPII I ROZWOJU SYLWIA ŻBIK-WEISSO firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

STREFA BYTU CENTRUM PSYCHOTERAPII I ROZWOJU SYLWIA ŻBIK-WEISS

Czesława Miłosza 2

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za dbanie o grafik terapeutów, kontakt z klientami , kontakt klient- terapeuta, kontakt z terapeutami.
  • Odpowiedzialna również będzie za bieżące sprawy związane z organizacją pracy w recepcji.

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania dobrych relacji;
  • komunikatywność, serdeczna asertywność, lojalność, dyskrecja.
  • Bardzo pomocne na tym stanowisku jest posiadanie wiedzy psychologicznej (ułatwia to kontakt z klientami), nie jest to warunek konieczny.
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na tym samym bądź podobnym stanowisku.
  • Dobra organizacja własnej pracy oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę.
  • Stałą, przewidywalną pracę w Zespole tworzącym atmosferę serdeczności.
  • Komfortowe warunki pracy i wsparcie.

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem terapeutów, psychologów i pedagogów w Katowicach oraz w Chorzowie. Na rynku jesteśmy od 8 lat, prowadzimy na terenie Śląska 3 placówki, w skład których wchodzi ponad 20 specjalistów.

Recepcjonista / Recepcjonistka, Czesława Miłosza 2, Katowice