Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Q Hotel Plus Katowice

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z Gośćmi

  • praca przy komputerze

  • wprowadzanie rezerwacji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy w warunkach podwyższonego stresu – praca zmianowa

  • umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z gościem z nastawieniem na wysoką jakość obsługi

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • entuzjazm i energia do działania

  • wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów

  • komunikatywność, otwartość, inicjatywa

  • umiejętności obsługi programów pakietu MS Office;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej;

  • znajomość programu Protel będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • elastycznie układany grafik nie kolidujący ewentualnym studentom z nauką

  • pracę w gronie profesjonalistów

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Q Hotels

  • przyjazną atmosferę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • Multisport - Benefit System

  • możliwość korzystania z noclegów w sieci Q Hotel na preferencyjnych warunkach

O nas

Do naszego czterogwiazdkowego hotelu w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka.