Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

SENSON sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Słoneczna 126

Kolonia Lesznowola (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleconych prac administracyjnych i organizacyjnych na wewnętrzne potrzeby firmy- ścisła współpraca z biurem,

  • Bieżąca obsługa recepcji- współpraca z najemcami obiektu, awizacja i rejestracja gości,

  • Obsługa centrali telefonicznej, odbiór poczty i przesyłek kurierskich,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Wykonywanie zaopatrzenia na potrzeby wewnętrzne firmy – np. zakupy biurowe,

  • Realizacja zadań wspierających np. organizacja spotkań, podróży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Dobra organizacja pracy- dokładność i sumienność

  • Przyjazność, pogodne usposobienie, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Praca w młodym zespole, innowacyjnej firmie w nowoczesnym biurowcu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów,

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

  • Pikniki rodzinne

O nas

SENSON działa na rynku nowoczesnych nieruchomości komercyjnych o charakterze magazynowo-biurowym.

Misją firmy SENSON jest budowanie bezpiecznych i solidnych konstrukcji, przy jednoczesnej dbałości o najdrobniejsze detale. Spółka ma na celu wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju w budownictwie, rozpowszechniając nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Specjalizujemy się w budowaniu nowoczesnych konstrukcji, wykorzystując trwałe materiały bezpieczne dla środowiska.

Jesteśmy młodą rozwijającą się firmą z dużymi perspektywami.

www.senson.pl