Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp.K.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów salonu zgodnie ze standardami firmy,

  • Obsługa rozmów telefonicznych, ustalanie terminów wizyt w salonie,

  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji w dziale sprzedaży.

  • Miejsce pracy w siedzibie firmy: Stare Bielice k/Koszalina

Nasze wymagania

  • Otwarte usposobienie i aktywna postawa w działaniu,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wykształcenie, co najmniej średnie, mile widziane ekonomiczne,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność energicznego działania – również pod presją czasu,

  • · Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· Pracę w ambitnym zespole,

· Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

· Pracę w renomowanej firmie z długoletnią tradycją na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Recepcjonistka w salonie Grupy Mojsiuk - Koszalin”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Grupa Mojsiuk, to grupa przedsiębiorstw handlowo – usługowych, z zakresu motoryzacji. Autoryzowany dealer marek Mercedes-Benz, Peugeot, Honda, Citroen, Opel i Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl