Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Radisson BLU KrakówO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości i płynnej pracy Działu Recepcji,

  • Meldowania i wymeldowywania gości w sposób profesjonalny i przyjazny,

  • Odbieranie telefonów, przyjmowanie rezerwacji,

  • Utrzymanie prawidłowego przepływu gotówki, pilnowanie prawidłowości obciążeń,

  • Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalne i chęci zapewnienia gościom najwyższych standardów obsługi,

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,

  • Elastyczności w związku z godzinami pracy (zmiany poranne, popołudniowe oraz nocne),

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy samodzielnej jak i pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub elastyczny grafik - możliwość łączenia pracy z innymi obowiązkami,

  • Fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji tuż przy Plantach,

  • Pyszne obiady oraz aromatyczną kawę,

  • Stawiamy na rekrutację, awanse wewnętrzne i rozwijanie naszych Pracowników poprzez doświadczenie, olbrzymi know-how, wymianę wiedzy i szkolenia,

  • Atrakcyjne bonusy przysługujące Pracownikom Radisson Hotel Group.

Radisson BLU Kraków

Radisson Hotel Group jest jedną z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych z ponad 1400 hotelami na całym świecie. Portfolio RHG obejmuje takie marki hotelarskie jak: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson i prizeotel. Radisson Hotel Group zatrudnia ponad 100 000 osób na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Czujesz, że mógłbyś/mogłabyś stać się superbohaterem dla naszych Gości?

Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do zespołu Radisson Blu Hotel.

Poszukujemy ludzi z klasą takich jak Ty!

Pracownicy Radisson Blu Hotel stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości. Życzliwość, uprzejmy uśmiech, pozytywne podejście i wrodzona gościnność...Recepcjoniści stanowią wizytówkę naszych hoteli i wiedzą, że Goście są dla nas priorytetem!

Jeeżeli lubisz meldować i wymeldowywać Gości, zamelduj się u nas. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? To stanowisko jest stworzone dla Ciebie! Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!