Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

HOTELS GLOBAL INVESTMENT GROUP

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • meldowanie oraz wymeldowanie gości hotelowych

  • prowadzenie operacji kasowych, zapewnienie prawidłowych obciążeń gości

  • ścisła współpraca z innymi działami hotelowymi w celu zapewnienia sprawnej, kompleksowej obsługi gości na najwyższym poziomie serwisu

  • szybkie i skuteczne reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

  • odbieranie telefonów oraz przyjmowanie rezerwacji hotelu a także załatwianie spraw związanych z pobytem gościa w hotelu

  • przygotowywanie oraz generowanie raportów, zestawień oraz wszelkich informacji niezbędnych do bieżącej pracy

  • elastyczność w pracy tj. zastępowanie współpracowników w razie konieczności w innych zleconych obowiązkach

  • elastyczne grafik pracy (zmiany nocne)

Nasze wymagania

  • Wymagane min. 6 miesięczne doświadczenie na stanowisku recepcjonisty w hotelu (również praktyki)

  • Bardzo dobry angielski w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • Miła aparycja i pogodne usposobienie

  • Otwartość na ludzi

  • Chęć rozwoju zawodowego w branży hotelarskiej

  • Doświadczenie w pracy z systemami hotelowymi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • opieka medyczna

  • preferencyjne stawki na hotele sieciowe

  • dostęp do platformy Hilton University

  • możliwość rozwoju w ramach sieci

O nas

Firma Hotels Global Investment Group Sp. z o.o. - operator czterogwiazdkowego hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie przy ulicy Marii Konopnickiej 33, działającego na rynku hotelowym od stycznia 2011 i należącego do międzynarodowej sieci Hilton Worldwide.