Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

DI SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ sp.k.

2 2003 000 brutto / mies.
  • Księcia Józefa 54a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Księcia Józefa 54a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów klubu

  • obsługa systemu rezerwacyjnego

  • koordynacja spraw administracyjnych na recepcji

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • dokładność, skrupulatność

  • dyspozycyjność

  • dobra znajomość pakietu Office (Exel, Word)

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziane osoby studiujące

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w pracy

  • rabaty na produkty firmowe i korzystanie z infrastruktury klubu

O nas

Rodzinne Centrum Sportu D.I. Sport to wyjątkowe miejsce na sportowej mapie Krakowa. Prężnie rozwijający się klub sportowy oferuje swoim klientom: 4 korty do gry w squasha, tenis stołowy, saunę i jedyną w mieście salę Ninja dedykowaną pasjonatom biegów z przeszkodami.

W organizowanych przez nas zajęciach Ninja uczestniczą zarówno dzieci jak i dorośli - początkujący oraz znani z programu Ninja Warrior zawodnicy.

Nasz klub to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - zajęcia sportowe dla osób w każdym wieku, turnieje squasha, zawody Ninja, odwiedziny Św. Mikołaja, nocowanie dla dzieci, grupowe zajęcia nauki gry w squasha dla dzieci i dorosłych oraz pyszna kawa na wyjątkowym tarasie z ogrodem :)