Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

INDEXMEDICA sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, Pon - śr 8:30 do 15:30 lub od 12:00 do 20:00, czw i pt: 8:00 - 16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Kazimierza Czapińskiego 2

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami

  • rejestracja pacjentów na wizyty

  • przyjmowanie płatności, obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej

  • wystawianie faktur i paragonów w programie księgowym Comarch Optima

  • obsługa i koordynacja grafiku wizyt pacjentów

  • współpraca z pracownikami medycznymi i administracyjnymi

  • wykonywanie czynności administracyjnych oraz rzetelne prowadzenie dokumentacji w zakresie czynności powierzonych do wykonania,

  • dbanie o powierzone mienie,

  • udzielanie pacjentom informacji na temat oferty

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista i komunikacyjna

  • staranność i dokładność

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu księgowego

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w prywatnej klinice stomatologicznej o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • umowę zlecenie i umowę o pracę po okresie próbnym

  • elastyczny grafik pracy, możliwość pracy 30 lub 40 godzin tygodniowo

  • wsparcie na każdym etapie pracy

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole

O nas

Oferujemy kompleksowe, profesjonalne leczenie stomatologiczne pacjentom z kraju i zagranicy. Od ponad 15 lat dbamy o zdrowy uśmiech naszych pacjentów.

Nasza klinika to nie tylko najnowocześniejszy sprzęt i techniki leczenia, ale przede wszystkim doświadczony i zgrany zespół, do którego szukamy obecnie pracownika recepcji.