Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

ARTDENT GABINET STOMATOLOGICZNO-PROTETYCZNY S.C. HANNA OSUCH, EWA CYBULSKA-PIECZYŃSKA

4 0005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Opolska 37

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa pacjentów, umawianie pacjentów na wizyty lekarskie;

  • udzielanie informacji o oferowanych usługach;

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz wystawianie faktur;

  • elektroniczne zarządzanie dokumentacją medyczną;

  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi pacjentów;

  • budowanie relacji z pacjentami;

  • dbanie o wizerunek gabinetu.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • sumienność, bardzo dobra organizacja pracy;

  • wysoka kultura osobista, empatia;

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem :).

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  • pracę w młodym, ambitnym i przesympatycznym zespole :).

O nas

Dołącz do zespołu ArtDent! :)

Specjalistyczna, nieustannie rozwijająca się klinika stomatologiczna w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko rejestratorki medycznej :)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesyłanie CV :)

Czekamy właśnie na Ciebie! :)