Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/Recepcjonistka

HTI Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Krakowska 28

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie jak najlepszej obsługi gości hotelowych zgodnie z przyjętymi standardami. Do codziennych obowiązków będzie należało profesjonalne świadczenie usług związanych z zakwaterowaniem, wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, udzielanie informacji gościom o usługach hotelowych, dokonywanie rezerwacji i reagowanie na bieżące potrzeby gości hotelowych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • doświadczenie na równorzędnym stanowisku minimum 0,5 roku;

  • znajomość standardów profesjonalnej obsługi Gości;

  • dyspozycyjność;

  • znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;

  • umiejętności organizacyjne i samodzielność;

  • odpowiedzialność i rzetelność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany 12 godzinne oraz 8 godzinne) w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • znajomość portali rezerwacyjnych (Booking, HRS, Etravel ipt.), Yield Planet i systemu Brilliant PMpro mile widziana.

To oferujemy

  • stabilną pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość zdobycia doświadczenia;

  • motywujący system wynagradzania.