Logo Pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTEJ "ALL-MED" CENTRUM MEDYCZNE SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE MO firmie

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTEJ "ALL-MED" CENTRUM MEDYCZNE SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE M

aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 29

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja pacjentów na wizyty
  • Udzielanie informacji o oferowanych usługach
  • Prowadzenie i koordynowanie kalendarzy lekarzy
  • Kontakt z pacjentami i lekarzami
  • Rozliczanie Pacjentów
  • Dbanie o wizerunek przychodni
  • Bieżące prace biurowe

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:
  • ma doświadczenie w pracy w branży związanej z sektorem ochrony zdrowia - mile widziane
  • posiada wykształcenie min. średnie najlepiej w kierunku związanym z ochroną zdrowia
  • jest samodzielna i podejmuje inicjatywę w działaniu
  • jest miła w kontakcie z Pacjentem, dająca mu poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej pomocy
  • umie pracować w zespole, często pod presją czasu oraz radzi sobie z sytuacjami stresowymi
  • lubi pracę z ludźmi
  • jest empatyczna i pomocna
  • szybko się uczy

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość korzystania usług medycznych All-Med
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pełne wsparcie podczas Twojego wdrożenia

O nas

W Centrum Medycznym All-Med tworzymy przyjazne i sprzyjające rozwojowi miejsce pracy. Nasz zespół to grono profesjonalistów, którzy zdobyli doświadczenie na najlepszych uniwersytetach medycznych w Polsce oraz na całym świecie. Jesteśmy innowacyjną placówką, która dynamicznie się rozwija, a naszą największą wartością jest nasz personel.

Nasi lekarze zostali wyposażeni w najnowsze osiągnięcia techniki medycznej. Dzięki temu są wyjątkowo skuteczni, a terapie, które prowadzą, ratują życie, zdrowie i podnoszą komfort życia pacjentów.

Jeżeli chcesz pracować z najlepszymi i tworzyć współczesna medycynę - dołącz do nas!

Recepcjonista / Recepcjonistka, aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 29, Łódź