Oferta pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTEJ "ALL-MED" CENTRUM MEDYCZNE SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE M

aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 29

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja pacjentów na wizyty

  • Udzielanie informacji o oferowanych usługach

  • Prowadzenie i koordynowanie kalendarzy lekarzy

  • Kontakt z pacjentami i lekarzami

  • Rozliczanie Pacjentów

  • Dbanie o wizerunek przychodni

  • Bieżące prace biurowe

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • ma doświadczenie w pracy w branży związanej z sektorem ochrony zdrowia - mile widziane

  • posiada wykształcenie min. średnie najlepiej w kierunku związanym z ochroną zdrowia

  • jest samodzielna i podejmuje inicjatywę w działaniu

  • jest miła w kontakcie z Pacjentem, dająca mu poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej pomocy

  • umie pracować w zespole, często pod presją czasu oraz radzi sobie z sytuacjami stresowymi

  • lubi pracę z ludźmi

  • jest empatyczna i pomocna

  • szybko się uczy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Możliwość korzystania usług medycznych All-Med

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pełne wsparcie podczas Twojego wdrożenia

O nas

W Centrum Medycznym All-Med tworzymy przyjazne i sprzyjające rozwojowi miejsce pracy. Nasz zespół to grono profesjonalistów, którzy zdobyli doświadczenie na najlepszych uniwersytetach medycznych w Polsce oraz na całym świecie. Jesteśmy innowacyjną placówką, która dynamicznie się rozwija, a naszą największą wartością jest nasz personel.

Nasi lekarze zostali wyposażeni w najnowsze osiągnięcia techniki medycznej. Dzięki temu są wyjątkowo skuteczni, a terapie, które prowadzą, ratują życie, zdrowie i podnoszą komfort życia pacjentów.

Jeżeli chcesz pracować z najlepszymi i tworzyć współczesna medycynę - dołącz do nas!