Oferta pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

ASTEK Polska

1 5001 800 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji

  • Obsługa wewnętrznego systemu ServiceNow w wymaganym zakresie

  • Obsługa wewnętrznych systemów bezpieczeństwa i innych programów komputerowych niezbędnych do wykonywania obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

  • Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wysyłka korespondencji

  • Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich

  • Bieżący kontakt z dostawcami

  • Wsparcie administracyjne innych działów

  • Wsparcie działu facilites

  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów informacyjnych

  • Obsługa skrzynki e-mail

  • Rezerwacja sal konferencyjnych

  • Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, komputer, itd.)

  • Wykonywanie innych zadań zleconych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym, zapewniającym możliwość obsługi gości oraz komunikacji wewnętrznej (w tym również e-mail)

  • Znajomość oprogramowania MS Office

  • Odpowiednia prezencja, w tym stosowny strój / uniform biznesowy lub tzw. ubiór smart casual

  • Ważne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Ważne badania lekarskie dopuszczające pracownika do pracy

  • Ukończone szkolenie z zakresu pierwszej pomocy i obsługi centrali p.poż (szkolenie na koszt firmy)

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Szczegóły:

Praca od zaraz!

Poszukujemy 2 osób do obsługi recepcji, które będą pracować wspólnie (naprzemiennie) na 1/2 etatu (mogą to być studenci) z opcją zwiększenia liczby godzin w przypadku urlopu wypoczynkowego / urlopu chorobowego / innych zdarzeń losowych drugiej z osób. Pracuje się na miejscu w biurze w Łodzi, w centrum, przy ul. Żeromskiego, kwestia home office - do omówienia z pracodawcą.

Usługa świadczona będzie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, standardowo w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00 – 17.00.

W przypadku wskazań ze strony pracodwacy konieczne będzie świadczenie usługi w innych, niż wymienione powyżej, porach.

Do wyboru: Umowa o Pracę, Umowa Zlecenie lub kontrakt B2B.

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Przewiń do profilu firmy