Oferta pracy

Recepcjonista/Recepcjonistka

Billennium S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja i obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej.

  • Bliska współpraca z różnymi działami firmy.

  • Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług, pracownikami ochrony, administracją budynku.

  • Zaopatrywanie biura w artykuły papiernicze i spożywcze.

  • Praca w systemie wewnętrznym (własny produkt) i zewnętrznym – np. JIRA.

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów.

  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych.

  • Dbałość o pozytywny wizerunek organizacji – przyjmowanie gości, odbieranie telefonów itp.

Nasze wymagania

  • Otwartość na zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo.

  • Min. rok doświadczenie na analogicznym stanowisku.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Asertywność, komunikatywność, umiejętność priorytetyzacji zadań.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

Do naszego lubelskiego biura, znajdującego się przy ulicy Gęsiej, poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka – w ramach umowy na zastępstwo (z możliwością przedłużenia).