Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

NZOZ ORTO-MIX ORTODONCJA STOMATOLOGIA BEATA WALAWSKA

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja pacjentów.

  • Zarządzanie obiegiem kart pacjentów .

  • Informowanie o zakresie świadczonych usług.

  • Zarządzanie obiegiem korespondencji papierowej i elektronicznej.

  • Przyjmowanie należności za usługi.

  • Prowadzenie rozliczeń i kalkulacji finansowych wykonanych usług, wystawianie faktur i zaświadczeń.

  • Obsługa programów medycznych.

  • Dbanie o wizerunek i czystość gabinetu.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy recepcjonistki/recepcjonisty do placówki medycznej. Oczekujemy sumienności, punktualności, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenia w obsłudze klienta/pacjenta.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w zgranym zespole.

    O nas

    Przychodnia ORTOMIX Ortodoncja Stomatologia