Logo Pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

NZOZ ORTO-MIX ORTODONCJA STOMATOLOGIA BEATA WALAWSKAO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja pacjentów.
  • Zarządzanie obiegiem kart pacjentów .
  • Informowanie o zakresie świadczonych usług.
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji papierowej i elektronicznej.
  • Przyjmowanie należności za usługi.
  • Prowadzenie rozliczeń i kalkulacji finansowych wykonanych usług, wystawianie faktur i zaświadczeń.
  • Obsługa programów medycznych.
  • Dbanie o wizerunek i czystość gabinetu.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy recepcjonistki/recepcjonisty do placówki medycznej. Oczekujemy sumienności, punktualności, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenia w obsłudze klienta/pacjenta.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w zgranym zespole.

O nas

Przychodnia ORTOMIX Ortodoncja Stomatologia

Recepcjonista / Recepcjonistka, Lublin