Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka medyczna

KLINIKA WIKTORSKA WESOŁOWSKA SZUTA AUGUSTYNIAK sp. z o.o.

Wiktorska 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy do Kliniki Wiktorska w Warszawie na Mokotowie recepcjonistę/recepcjonistę, który szuka wspaniałego miejsca pracy. Nasi pacjenci potrzebują osoby, która się nimi zaopiekuje, pomoże zapisać się na wizyty, znajdzie dogodny termin i będzie dla nich wsparciem. W naszej klinice dbamy o to, aby pacjenci mogli uzyskać kompleksowe leczenie w jednym miejscu. Dlatego nasz zespół składa się z lekarzy wszystkich specjalności i oferujemy pełen zakres usług dentystycznych. Wspieramy się i wzajemnie motywujemy, aby móc oferować najwyższą jakość opieki stomatologicznej. Naszymi klientami są całe rodziny, a ich zdrowie i zaufanie jest dla nas ważne na lata, dlatego zależy nam na długoterminowej współpracy z członkami naszego zespołu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w placówce medycznej - warunek konieczny.

  • Znajomości języka angielskiego (B2).

  • Umiejętności obsługi popularnych programów biurowych.

  • Dyspozycyjność w godzinach 8:30 - 21:00 od poniedziałku do piątku - praca zmianowa.

  • Pozytywne nastawienie i empatia, otwartość i łatwość w nawiązywania kontaktów.

  • Spokój i opanowanie.

  • Staranność i wysoka jakość pracy, a także chęć rozwoju zawodowego i personalnego.

  • Gotowości do pracy zespołowej oraz uczciwość i lojalność.

  • Sumiennego prowadzenia zapisów oraz rozliczeń finansowych pacjentów.

To oferujemy

  • Pracę w wyjątkowym zespole, w przyjaznej atmosferze.

  • Praca administracyjna wykonywana jest w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, możemy zaoferować elastyczne godziny pracy.

  • Jesteśmy nie tylko właścicielami kliniki, ale także aktywnymi zawodowo dentystami, dlatego inwestujemy w sprzęt i materiały, które pomagają w pracy, także biurowej.

  • Kontrakt, który zaproponujemy będzie uczciwy.

  • Otrzymasz od nas również możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie w codziennej pracy.

Marzysz o nowej pracy?

Takiej, w której Ty możesz się rozwijać?

Pracy w zespole który Cię wspiera?

Nasza klinika jest takim właśnie miejscem. Czekamy na Ciebie!

Gabinet działa od wielu lat i ma dużą bazę pacjentów. Chcąc zapewnić pacjentom obsługę na najwyższym poziomie pragniemy powiększyć nasz zespół i rozpocząć współpracę właśnie z Tobą.

Przewiń do profilu firmy