Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/Recepcjonistka

Alcar Sp. z o.o. Koncesjoner Renault i Dacia

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i kierowanie ruchem klientów

  • Zapewnienie miłej atmosfery i dobrego samopoczucia klientom oczekującym na obsługę

  • Uczestniczenie w akcjach promocyjnych wewnątrz i na zewnątrz firmy

  • Wspomaganie handlowców w czynnościach administracyjnych

  • Wykonywanie prac biurowo-administracyjnych

  • Obsługa call center

  • Obsługa kasy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta

  • Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne stanowiskowe narzędzia pracy

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wsparcie współpracowników i przełożonych

  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.