Oferta pracy

Recepcjonista/Recepcjonistka

Billennium S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o porządek i estetykę biura ze szczególnym uwzględnieniem obszaru recepcji, sal konferencyjnych i pomieszczeń socjalnych

  • Zarządzanie obiegiem korespondencji (obsługa pocztowo-kurierska)

  • Obsługa centrali telefonicznej, odbieranie i przekierowywanie telefonów

  • Przyjmowanie gości (pierwszy kontakt)

  • Kontrola i realizacja zapotrzebowania artykułów spożywczych, biurowych i higienicznych

  • Wsparcie w organizacji warsztatów, spotkań biznesowych

  • Wykonywanie codziennych prac biurowych

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla firmy

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Skrupulatnośc, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, zajęcia z języka angielskiego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • inicjatywy dobroczynne