Oferta pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Hotel Termy Medical Warmia ParkO firmie

  • Olsztyn, Olsztynek, Pluski (pow. olsztyński), Stawiguda (pow. olsztyński)

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Asystent

Hotel SPA Termy Medical WARMIA PARK**** usytuowany jest w Pluskach - malowniczym zakątku Warmii i Mazur, w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, na przesmyku między jeziorami Pluszne i Łańskie. Obiekt położony jest w odległości 18 km od Olsztyna, na terenie gminy Stawiguda - jednej z najpiękniejszych gmin Pojezierza Olsztyńskiego.

Opis stanowiska:
  • praca zmianowa 12-godzinna
  • bieżąca obsługa recepcji hotelowej
  • sprzedaż usług hotelowych
  • meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami
  • sporządzanie raportów dobowych
  • obsługa systemów rezerwacyjnych
  • budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu
  • weryfikację działań konkurencji
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • zapewnienie gościom hotelowym komfortowych warunków pobytu
  • tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego mile widziny język rosyjski
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność
  • znajomość programu hotelowego ProHOTT będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód)
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyniku
  • odpowiednie przeszkolenie przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy