Recepcjonista / Recepcjonistka

  • Olsztynek, Pluski (pow. olsztyński), Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 10.10.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Termy Medical Warmia Park

    Hotel SPA Termy Medical WARMIA PARK**** usytuowany jest w Pluskach - malowniczym zakątku Warmii i Mazur, w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, na przesmyku między jeziorami Pluszne i Łańskie. Obiekt położony jest w odległości 18 km od Olsztyna, na terenie gminy Stawiguda - jednej z najpiękniejszych gmin Pojezierza Olsztyńskiego.

    Miejsce pracy: Olsztynek (okolice), Pluski (pow. olsztyński), Stawiguda (pow. olsztyński) (okolice)
    Opis stanowiska:
    • praca zmianowa 12-godzinna
    • bieżąca obsługa recepcji hotelowej
    • sprzedaż usług hotelowych
    • meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami
    • sporządzanie raportów dobowych
    • obsługa systemów rezerwacyjnych
    • budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu
    • weryfikację działań konkurencji
    • przygotowywanie raportów sprzedażowych
    • zapewnienie gościom hotelowym komfortowych warunków pobytu
    • tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami
    Wymagania:
    • wysoka kultura osobista
    • samodzielność
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i mile widziany język rosyjski
    • dyspozycyjność
    • doskonała organizacja pracy, samodzielność
    • znajomość programu hotelowego ProHOTT będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
    • prawo jazdy kat. B (własny samochód)
    Oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyniku
    • odpowiednie przeszkolenie przygotowujące do pracy na danym stanowisku
    • pracę w zgranym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.