Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

AGILE sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 12-20
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Czym będziesz się zajmował/a:

  • prowadzenie kalendarza wizyt

  • udzielanie informacji o dostępnych usługach

  • bezpośrednia obsługa Pacjenta

  • rozliczenie finansowe usług medycznych, otwieranie / zamykanie kasy i raportów kasowych

  • ścisła współpraca z zespołem medycznym i niemedycznym

  • przygotowywanie dokumentacji medycznej

  • dbanie o wizerunek Centrum

  • zaangażowanie w organizację pracy recepcji

  • umiejętności prezentowania produktów i usług

Nasze wymagania

  • Czego od Ciebie oczekujemy:

  • minimum 1 -2 lata doświadczenia w pracy w recepcji medycznej, sektorze bankowym lub ubezpieczeniowych na stanowisku obsługi klienta

  • nienagannej dykcji oraz prezencji

  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych

  • dokładności wprowadzania danych i bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

  • zdolności pracy w zespole

  • wyższego wykształcenia

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Co byłoby miło gdybyś posiadał/a:

  • umiejętności obsługi kanałów social-media

  • doświadczenie we współpracy z placówkami fizjoterapeutycznymi / medycznymi lub jako konsultant infolinii medycznej

O nas

Dla naszego Klienta Firmy zajmująca się całościową rekonstrukcją zdrowia pacjentów po wypadkach poszukujemy osób, które stworzą wysokospecjalistyczny Zespół Obsługi Klienta. Aktualnie poszukujemy osób do rejestracji.

Centrum Rekonstrukcja Zdrowia to nowe miejsce na mapie ultranowoczesnej diagnostyki i fizjoterapii w Opolu.

Firma rozwija się i realizuje nowe ambitne cele zarówno medyczne jak i naukowe. Centrum tworzy nowoczesną placówkę diagnostyczno- fizjoterapeutyczną i ma plany, by stać się liderem dostarczania usług wysokospecjalistycznej fizjoterapii w Polsce.

Jeśli chcesz pracować w zespole ludzi tworzących Centrum, mieć wpływ na budowanie kultury organizacyjnej i pracę w dynamicznie rozwijającej się branży medycznej - dołącz do nas.