Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA - MORAWSCY - DOROTA MORAWSKA-KOŃSKA

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 0103 400 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 8003 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Podkowa Leśna

    Podkowa Leśna, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przychodnia Weterynaryjna Morawscy istnieje od ponad 40 lat. W ostatnich latach jej rozwój stał się bardzo dynamiczny. Szukamy osoby, która podobnie jak my lubi pracować w zespole i rodzinnej atmosferze.

  • Więcej na nasz temat dowiesz się z naszej strony: [https://morawscy-vet.pl/](https://morawscy-vet.pl/?fbclid=IwAR2mtYwfYfuQ56jppz-DoBURYmeP6LMwbutNyp5Nc5Nyxp99WwXIxq-gaZY)

  • Bardzo prosty dojazd z centrum Warszawy kolejką WKD 40 min, lub samochodem 30 min.

  • SZUKAMY OSOBY KTÓRA :

  • lubi pracę ze zwierzętami i z ludźmi,

  • jest zaangażowana oraz chętna do nauki i rozwoju,

  • jest samodzielna, dokładna i odważna,

  • mile widziane doświadczenie technika weterynaryjnego i znajomość języka angielskiego.

  • OFERUJEMY :

  • pracę na pełen, preferowane zatrudnienie B2B, ale jesteśmy elastyczni,

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania,

  • praca zmianowa,

  • możliwość rozwoju,

  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy,

  • wsparcie merytoryczne.

  • Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected]

  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przychodnię Weterynaryjną Morawscy z siedzibą we Podkowie Leśnej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

  • Wysyłając swoje CV i list motywacyjny zgadzasz się na przetwarzanie przez Przychodnię Weterynaryjną Morawscy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Przychodnia Weterynaryjna Morawscy w Podkowie Leśnej, 05-807, ul. Bukowa 27.

Nasze wymagania

  • Osoba powinna lubić pracę ze zwierzętami i z ludźmi,

  • Jest zaangażowana oraz chętna do nauki i rozwoju,

To oferujemy

  • praca zmianowa

  • bardzo przyjazną , rodzinną atmosferę w pracy,