Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

PRZYCHODNIA MEDYCYNY PRACY SALUS sp. z o.o.

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pacjenta,

  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad nią

  • obsługa komputera,

  • dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie,

  • umiejętność obsługi komputera,

To oferujemy

  • pracę stabilną, w zgranym zespole,

  • w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • od poniedziałku do piątku, w godzinach uzgodnionych, w czasie pracy przychodni od 7:00 do 16:00.

O nas

Przychodnia Medycyny Pracy Salus zatrudni recepcjonistkę - rejestratorkę na pełen etat w Poznaniu.