Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Hotel Platinum Palace we Wrocławiu, poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonista hotelowy. Poszukujemy osoby doświadczonej , pełnej entuzjazmu i pozytywnie nastawionej do pracy.

Poszukujemy osób spełniających kryteria:

- doświadczenie w hotelarstwie na podobnym stanowisku

- Znajomości języka obcego na poziomie komunikatywnym ( j. niemiecki lub angielski)

- dobrej znajomości komputera i programów hotelowych

- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- wysoka kultura osobista oraz nienaganna prezencja

- gotowość do pracy w systemach zmianowych

- bardzo dobra organizacja pracy

Nasze wymagania

Od kandydatów/ek oczekujemy:

- wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą Gości Hotelu

- przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie Gości

- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

- dbałość o wysoki standard obsługi Gości i pozytywny wizerunek Hotelu

- umiejętności organizacyjnych

- zdolności handlowych i negocjacyjnych

- kreatywności, innowacyjności

- dużego zaangażowania

To oferujemy

- Ciekawą pełną wyzwań pracę

- Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość wdrażania własnych, kreatywnych pomysłów

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

- atrakcyjny system wynagradzania

- przyjazną i partnerską atmosferę pracy

- pakiet medyczny