Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

ASPAZJA Instytut Zdrowia i Urody

3 0107 500 brutto / mies.
  • Wichrowa 18, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niektóre pracujące soboty, wtedy dzień wolny w tygodniu
  • Godziny pracy:Praca zmianowa zazwyczaj od 8-15 i 14:30 do 22
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Wichrowa 18

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie pacjenta na usługi i sprzedaż produktów

  • Komunikacja telefoniczna z klientem

  • Obsługa klienta w poczekalni

  • Przyjmowanie płatności

  • Prace biurowe i zadania reklamowo-marketingowe

  • Polecanie usług i produktów z zakresu oferty Instytutu Aspazja. Szeroka wiedza o produktach

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy i przyjazną atmosferę zarówno w Zespole, jak i w kontakcie z klientami

  • Nacisk na aktywny rozwój. Doczytywanie i dopytywanie poszerzając swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie; proponowanie nowych rozwiązań, poszukiwanie udoskonaleń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Recepcjonistki lub podobnym

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe kosmetyczne / fizjoterapeutyczne / pielęgniarskie

  • Komunikatywna znajomość języka obcego w mowie, mile widzialny angielski

  • Znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

  • Najważniejsze dla nas są umiejętności miękkie:

  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność

  • Komunikatywność, kultura osobista i pogoda ducha

  • Dobra organizacja pracy, aktywność i umiejętność ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Pełne doszkolenie merytoryczne z zakresu zabiegów, obsługi programów, funkcjonowania recepcji – kandydat nie musi posiadać tej wiedzy w momencie zatrudnienia, ale kluczowe jest zainteresowanie i chęć nauki

  • Pracę w renomowanym Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja w Poznaniu i w środowisku ambitnych ludzi

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie z systemem premiowym adekwatne do zaangażowania oraz doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w kontekście zdrowia i urody

  • Komfort pracy zmianowej, zazwyczaj w godzinach 8-15 oraz 14:30-22

  • Dostęp do usług i kosmetyków Instytutu w cenach pracowniczych

  • Benefity pracownicze, w tym m.in. opieka zdrowotna Luxmed, eventy integracyjne, prezenty gwiazdkowe

O nas

INSTYTUT ZDROWIA I URODY ASPAZJA poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki / Specjalisty ds. obsługi Pacjenta na pełen lub część etatu, wg. preferencji pracownika. Szukamy osoby cechującej się wysoką kulturą osobistą, chęcią działania i komunikatywnością z uwagi na pracę z klientem. Praca ma charakter zmianowy, część sobót jest pracująca.

Miejsce pracy: Wichrowa 18, Smochowice-Poznań

Jesteśmy Kliniką Urody świadczącą usługi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii i kosmetologii. Na rynku funkcjonujemy już ponad 16 lat. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo.