Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

AMARI Galyna Akhmatkulova

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

plac Jagielloński 5

Śródmieście

Radom

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa klientów,

  • udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług,

  • współpraca z personelem salonu,

  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • wysokiej kultury osobistej i dobrej prezencji,

  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

  • inicjatywy i zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań,

  • energii i pozytywnego nastawienia,

  • punktualności, samodzielności, dobrej organizacji pracy, zdolności do szybkiego przyswajania nowej wiedzy,

  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym,

  • doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta (będzie dodatkowym atutem),

  • zainteresowania tematyką wellness & spa.

To oferujemy

  • elastyczne formy współpracy / zatrudnienia,

  • praca w komfortowych warunkach,

  • przyjaźnie zaaranżowane środowisko pracy i wsparcie profesjonalnego personelu,

  • system szkoleń wewnętrznych.

O nas

Amari Senses - jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego. Dbamy o naszych klientów już piąty rok. W ciągu tego czasu pomogliśmy naszym Klientom wyciszyć się, zrelaksować, usprawnić swoje ciało, jak również wyeliminować długotrwały, męczący ból.

W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Nasi Specjaliści wybierani są na drodze tzw. castingów spośród masażystów mających udokumentowaną edukację i praktykę w pracy z ciałem.