Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

GREEN SAVINGS SCHEME S.A.

Słowikowskiego 81

Raszyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania recepcji biura w Raszynie,

  • obsługa telefoniczna i mailowa

  • prowadzenie rejestru korespondencji,

  • opieka nad gośćmi pojawiającymi się w biurze,

  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,

  • zamawianie materiałów administracyjnych oraz produktów spożywczych,

  • obsługa przesyłek pocztowych i kurierskich,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wygląd biura.

  • porządkowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów,

  • wykonywanie innych poleceń Zarządu i Przełożonego wynikających z potrzeb Spółki w ramach zadań - związanych z obsługą sekretarską.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel, PowerPoint

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Profesjonalizm, dbałość o poufność informacji

  • Skrupulatność, punktualność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity pozapłacowe

O nas

Green Savings Scheme S.A.,

jako centralna jednostka, reprezentuje grupę podmiotów szeroko działających w dziedzinie środowiska naturalnego, jego ochrony, wdrażania i prowadzenia systemów bilansowania emisji CO2 jak również inicjowaniu i prowadzeniu inwestycyjnych przedsięwzięć OZE na skalę przemysłową.