Oferta pracy

Recepcjonista/Recepcjonistka Salonu Sprzedaży

Vip Car Sp. z o.o.O firmie

Vip Car Sp. z o.o.

Pużaka 6

Opole

Firma Vip Car działa na opolskim rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem kilku marek samochodowych: Renault (1992), Dacia (od 2006), Nissan (od 2010) oraz Isuzu (od 2009). Świadczymy pełen zakres usług motoryzacyjnych, w tym: sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, usługi finansowe i ubezpieczenia oraz usługi Stacji Kontroli Pojazdów. Zatrudniamy ponad siedemdziesięciu pracowników, którzy mają możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez cykl szkoleń. Dysponujemy znakomitą infrastrukturą, dzięki której nasza praca jest łatwiejsza. Dołącz do nas!

Ogólny zakres obowiązków:

  • kierowanie ruchem klientów w salonie,
  • sporządzanie statystyk dla działu marketingu dotyczących przepływu klientów przez poszczególne działy firmy,
  • zapewnienie miłej atmosfery i dobrego samopoczucia klientom oczekującym na obsługę serwisu, działu ubezpieczeń itd.,
  • obsługa centrali telefonicznej i prowadzenie rejestru połączeń,
  • prowadzenie kalendarza/rejestru jazd próbnych samochodami demonstracyjnymi,
  • wspomaganie handlowców w czynnościach administracyjnych,
  • udział w akcjach promocyjnych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych i znajomości pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm motoryzacyjnych na terenie województwa opolskiego,
  • bardzo dobre warunki pracy i niezbędne narzędzia,
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz dokumenty, które mogą być pomocne w procesie rekrutacji np. dyplomy, certyfikaty, potwierdzenia odbytych szkoleń, świadectwa pracy itp. za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy