Logo Pracuj.pl

4 000–5 000
brutto / mies.
  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

EQUO BPO sp. z o.o.

Staromiejska 13

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja i organizacja wizyt gości oraz ich przyjmowanie
  • odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich, rejestracja korespondencji
  • rezerwacja sal konferencyjnych
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych
  • współorganizacja imprez i wyjazdów firmowych
  • przygotowywanie pism, analiz, raportów i korespondencji dla przełożonych
  • obsługa oraz archiwizacja dokumentacji, rejestracja umów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • udział w spotkaniach i przygotowywanie sprawozdań z ich przebiegu

Nasze wymagania

  • SUMIENNOŚCI
  • PUNKTUALNOŚCI
  • ZAANGAŻOWANIA

Benefity

  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ DZIAŁALNOŚCIĄ USŁUGOWĄ ZWIĄZANĄ Z OBSŁUGĄ BIURA

Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka, Staromiejska 13, Katowice