Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Mpack Poland Sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Sobiekursk 26A, Sobiekursk (pow. otwocki)
    Sobiekursk (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

26A

Sobiekursk (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy biura

  • wsparcie Zarządu w bieżącej pracy

  • wsparcie Działu Handlowego w bieżącej pracy

  • nadawanie i wysyłka paczek oraz listów

  • przygotowywanie ofert, raportów, rozliczeń

  • organizacja wyjazdów służbowych – rezerwacja lotów, hoteli, itp.

  • zaopatrywanie biura w artykuły biurowe

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • archiwizacja dokumentów

  • obsługa gości

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego

  • otwarte usposobienie i wysoka kultura osobista

  • skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe na życie na atrakcyjnych warunkach

  • zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej Firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

W Mpack pracujemy z ludźmi, których znamy i lubimy. Świętujemy zrealizowane budżety i przekuwamy porażki w sukces. Pomagamy sobie w pracy i spędzamy razem wolny czas. Przy wspólnej kawie omawiamy bieżące i nowe projekty. Jesteśmy firmą rodzinną, bez wielopoziomowej struktury organizacyjnej.

Z Warszawy to tylko 20 min jazdy samochodem- gwarantujemy, że nie będziesz stał/ła w korkach.