Logo Pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

SPECJALISTYCZNE PRZYCHODNIE WETERYNARYJNE MAŁYCH ZWIERZĄT GUGAŁA sp.k.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

SPECJALISTYCZNE PRZYCHODNIE WETERYNARYJNE MAŁYCH ZWIERZĄT GUGAŁA sp.k.

Mieszka I 62

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa rejestracji wizyt
  • obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur
  • udzielanie informacji na temat karm i preparatów weterynaryjnych
  • obsługa poczty e-mail
  • praca z dokumentacją medyczną
  • współpraca z pozostałym personelem Przychodni
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • prowadzenie ewidencji zamówień, faktur, płatności, badań laboratoryjnych, korespondencji itp.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • empatyczne podejście do zwierząt i opiekunów
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • znajomość zagadnień pracy biurowej
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office (np. Word, Excel)
  • – umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziane ukończone kursy czy szkolenia przydatne na danym stanowisku

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w znanej i cenionej Przychodni w miłej atmosferze

O nas

Specjalistyczne Przychodnie Weterynaryjne Małych Zwierząt Gugała - znana i ceniona przychodnia weterynaryjna, w której zaangażowany zespół otacza opieką i dba o zdrowie czworonożnych przyjaciół.

Recepcjonista / Recepcjonistka, Mieszka I 62, Szczecin