Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Hotel MetaO firmie

  • Szczyrk, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w systemie dwu zmianowym w Recepcji Hotelu Meta / 7.00 -19.00, 19.00-7.00/
  • profesjonalna obsługa indywidualnych i grupowych Gości hotelu,
  • przyjmowanie rezerwacji,
  • odbieranie telefonów,
  • odpisywanie na zapytania,
  • meldowanie, wymeldowanie i rozliczanie pobytu Gości.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności sprzedażowe dla osób bez doświadczenia możliwości przyuczenia
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia + dodatkową prowizję zależną  od  wysokości dokonanych rezerwacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji  na rynku hotelarskim

Ogłoszenie archiwalne