Logo Pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

SOLARIS IWONA BORUCHO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

SOLARIS IWONA BORUCH

Panny Marii 9

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gości hotelowych i restauracyjnych zgodnie ze standardami trzygwiazdkowego hotelu zameldowanie /wymeldowanie, przyjmowanie płatności wystawianie faktur, obsługa korespondencji
  • sporządzanie raportów kasowych, zestawień oraz dbanie o bezpieczny obieg dokumentów, obsługa śniadań w restauracji
  • dbałość o wysoki standard usług i pozytywny wizerunek hotelu oraz restauracji
  • godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej interesy,
  • wsparcie działu sprzedaży i pomoc przy wszelkich działaniach marketingowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie zawodowe (mile widziane wykształcenie kierunkowe),
  • doświadczenie w branży hotelarskiej mile widziane, otwartość na nowe wyzwania,
  • znajomość języka obcego (preferowany angielski) w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt telefoniczny i mailowy , dobra obsługa komputera oraz programu Office, zorientowanie na jakość obsługi klienta,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, nocnym, również w wybrane weekendy i święta
  • zaangażowanie w wypełnianie powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialność
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, a co za tym idzie wynagrodzenie zawsze na czas
  • umowę o pracę / lub zlecenie
  • prywatne ubezpieczenie grupowe
  • posiłki pracownicze

O nas

HOTEL SOLARIS *** to butikowy hotel znajdujący się w samym sercu Starego Miasta. Obiekt łączy nowoczesność aranżacji wnętrz ze śladami historii.

Do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanej, otwartej i chętnej do nauki osoby, która będzie chciała związać się z nami na dłużej :)

Recepcjonista / Recepcjonistka, Panny Marii 9, Toruń