Recepcjonista / Recepcjonistka w obiekcie hotelowo-apartamentowym

PATRONUS APARTMENTSO firmie

3 000–4 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o pracę tymczasową, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
  • Godziny pracy:
    14:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

PATRONUS APARTMENTS

Grzybowska 43a

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Patronus Apartments jest firmą zajmującą się wynajmem Apartamentów w trybie dobowym - dzień, dwa, tydzień, miesiąc. Swoje biuro posiada w centrum Warszawy. Wszystkie Apartamenty zlokalizowane są w jednym budynku.

Do głównych obowiązków należy:

* należy zapoznać się z listą gości, którzy będą przychodzić do biura po odbiór kluczy do swojego apartamentu

* należy wypełnić z gośćmi przygotowaną wcześniej dla nich dokumentacje

* należy również w razie potrzeby pokazać wybrany apartament

Umowa

By ocenić Twoją pracę i zaangażowanie na początku oferujemy umowę zlecenie lub płatny staż (w zależności od oczekiwań kandydatów). Po tym okresie proponujemy umowę o pracę.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Patronus Apartments na stanowisko Obsługa Gości z zachowaniem prawa dostępu do treści tych danych, możliwości ich usunięcia, zmiany, uzupełnienia, poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w całości lub w części, w dowolnym czasie, na zasadach wynikających z przepisów o ochronie danych osobowych."

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

o znajomości języka polskiego

o znajomości języka angielskiego

o umiejętności obsługi komputera i Internetu

o zaangażowania w pracę

o empatii

o uśmiechu i życzliwości

Jeżeli:

o Lubisz kontakt z ludźmi,

o Jesteś gościnny/a

o Jesteś cierpliwy/a

o Nie boisz się uczyć nowych rzeczy

o Twój język polski i angielski jest komunikatywny

o Lubisz stały grafik pracy od 14:30 do ... wszystko zależy od godzin zameldowania gości max do 22:00

Recepcjonista / Recepcjonistka w obiekcie hotelowo-apartamentowym, Grzybowska 43a, Wola, Warszawa