Oferta pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Grupa K2O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa K2 od ponad 20 lat konfiguruje rzeczywistość, zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracując z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. W ramach grupy funkcjonują: Agencja K2, K2 Precise, Oktawave oraz Fabrity. Od 2008 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasz zespół to ponad 350 osób, których łączy pasja i entuzjazm.

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • koordynacja wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji firmy,
  • obsługa recepcji i centrali telefonicznej,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej oraz wysyłka korespondencji wychodzącej,
  • przyjmowanie gości i obsługa spotkań wewnętrznych,
  • koordynacja prawidłowego przepływu informacji w firmie,
  • prace związane z obsługą administracyjną biura,
  • utrzymanie porządku i estetycznego wyglądu recepcji, sal konferencyjnych i ogólnej przestrzeni biurowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego – najchętniej studenci zaoczni (praca na pełny etat),
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych (xero, faks, skaner, drukarka),
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, (Word, Excel, PowerPoint),
  • wysokiego poziomu komunikacji i kultury osobistej,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i miłego usposobienia,
  • entuzjazmu i zapału do pracy.

Mile widziane:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,
  • pakiet benefitów (możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie),
  • pracę w nietypowym biurze z aulą kinową, pufami, piłkarzykami,
  • smaczną kawę, szeroki wybór herbaty oraz owocowe środy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy