Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/Recepcjonistka

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Kandydatek/-ów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, które pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office,

  • Doświadczenie w obszarze administracyjnym i obsłudze klienta – mile widziane,

  • Znajomość standardów biznesowych oraz zorientowanie, na jakość obsługi Klienta,

  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,

  • Miła aparycja.

To oferujemy

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o wysokich standardach,

  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.

Inchcape Motor Polska oddział międzynarodowego koncernu Inchcape plc, obecny w Polsce od 2004 roku i posiadający 3 odziały: w Warszawie, we Wrocławiu i w Swadzimiu k. Poznania. Dealer marek BMW, MINI oraz BWM Motorrad. Nagrodzony przez BMW Polska tytułami Najlepszego Dealera roku 2018

Przewiń do profilu firmy