Logo Pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

Kazimierz PosielskiO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Apartamenty Halna Residence poszukują recepcjonistki.

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych,

- korespondencja z Gośćmi,

- obsługa portali rezerwacyjnych,

- obsługa systemu rezerwacji,

- pomoc telefoniczna naszym Gościom podczas pobytu: przy zameldowaniu i wymeldowaniu,

- naliczanie oraz pobieranie należności, wystawianie dokumentów sprzedaży,

- promowanie i reklama obiektu w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram),

- dbałość o dobre samopoczucie naszych Gości i wysokie standardy obsługi,

Nasze wymagania

- umiejętności sprzedażowe - warunek konieczny,

- samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność,

- pozytywne nastawienie oraz wysoka kultura osobista,

- chęć do pracy i zaangażowanie,

- pakiet MS Office,

- znajomość języka angielskiego (poziom B),

- mile widziana studentka/student,

To oferujemy

- interesującą pracę oraz zdobycie doświadczenia i wiedzy hotelarskiej,

- pracę zdalną tzn. z każdego miejsca w Polsce,

- elastyczne godziny pracy, jeśli studiujesz lub będziesz chciał połączyć pracę z dodatkowymi aktywnościami,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz nagrody finansowe uzależnione od zaangażowania w pracę,

- możliwość rozwoju,

- pracę w młodym, zgranym i sympatycznym zespole.

O nas

Apartamenty Halna Residence poszukują osoby do pomocy w zarządzaniu recepcją/administracją hotelu.

Apartamenty są zlokalizowane w Krynicy Zdrój. W Warszawie mieszkają właściciele, którzy pomogą/przekażą obowiązki.

Stanowisko recepcjonistki/ recepcjonisty jest pracą zdalną.

Recepcjonista / Recepcjonistka, Warszawa