Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

AURUM DISTRIBUTION sp. z o.o.

  • Iwicka 1/3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Iwicka 1/3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Witanie gości i klientów firmy

  • Fakturowanie, obsługa programów rozliczeniowych (mile widziane znajomość systemu Optima)

  • Obsługa klienta głównie telefoniczna, doradztwo w zakresie asortymentu firmy,

  • Umiejętne przekazywanie wiedzy na temat kosmetyków znajdujących się w ofercie firmy

  • Współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych związanych z prezentowanymi produktami,

  • Identyfikacja potencjalnych klientów oraz nawiązywanie i podtrzymywanie z nimi kontaktów

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki

  • Podejście do pracy z pasją i entuzjazmem,

  • Zainteresowanie kosmetologią i medycyną estetyczną

  • Umiejętność wzbudzenia zainteresowania klienta prezentowanym produktem,

  • Doświadczenie w zawodzie minimum rok,

  • Mile widziana praca na podobnym stanowisku

  • Dobra aparycja i wysoka kultura osobista,

  • biegłej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • godziny pracy od 9-17

  • pracę w stabilnej i nadal rozwijającej się firmie

  • koleżeńska atmosfera

  • możliwości rozwoju

  • korzystanie ze szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

O nas

Lider rynku pod względem dostarczanych innowacji oraz rozwiązań z sektora Medycyny Estetycznej oraz Anti-aging!

Zajmujemy się wyłączną dystrybucją najwyższej światowej klasy urządzeń medycznych i kosmetycznych oraz profesjonalnych preparatów z obszaru medycyny estetycznej i anti-ageing.

Prowadzimy także szkolenia z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dysponujemy szerokim zapleczem szkoleniowym oraz jesteśmy wpisani jako jednostka szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.