Logo Pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

CAŁODOBOWA KLINIKA WETERYNARYJNA "PUŁAWSKA" S.C.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy uśmiechniętych, otwartych i zaangażowanych pracowników, którzy będą odpowiedzialni za:
  • obsługę recepcji zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o wizerunek firmy oraz wygląd miejsca pracy
  • udzielanie informacji telefonicznych o procedurze hospitalizacji i operacji oraz cenach (połączenia przychodzące)
  • bieżące wsparcie administracyjne lekarzy

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • zaangażowania w pomoc zwierzętom i ich właścicielom
  • posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • pasji do pracy zespołowej
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi kasy fiskalnej
  • doświadczenie zdobyte w klinice weterynaryjnej oraz umiejętność obsługi Kliniki XP będą dodatkowymi atutami
  • Być może szukamy właśnie Ciebie!

To oferujemy

pracę w stabilnej firmie, o rozpoznawalnej marce

pracę w młodym, wspierającym zespole

atrakcyjne wynagrodzenie

atrakcyjne zniżki na leczenie swoich pupili

możliwość rozwoju poprzez regularne szkolenia

elastyczne podejście do grafiku

Zawsze uważnie wysłuchamy Twoich pomysłów i możesz mieć realny wpływ na to, jak pracujemy!

Jesteśmy Zespołem przez duże "Z". Jeśli szukasz przyjaznego miejsca pracy, w którym zechcesz spędzić najbliższe kilka lat, koniecznie złóż aplikację. Przywiązujemy się do Naszych Ludzi i zależy nam na długotrwałej współpracy.

O nas

Całodobowa Klinika Weterynaryjna „Puławska” powstała na początku 2011 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na całodobowe usługi weterynaryjne na obrzeżach Warszawy. Oferujemy kompleksową opiekę weterynaryjną dla zwierząt towarzyszących, w tym pełne i nowoczesne zaplecze diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne, całodobową opiekę szpitalną oraz rehabilitację zwierząt. Personel naszej placówki stanowią doświadczeni i stale pogłębiający swoją wiedzę lekarze interniści, specjaliści oraz personel pomocniczy.

Recepcjonista / Recepcjonistka, Warszawa