Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

PAWEŁ PODGÓRSKI PODGÓRSKI GROUP

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji szkoły;

  • obsługa klientów z zachowaniem najwyższych standardów oraz dbanie o dobry wizerunek firmy;

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;

  • przyjmowanie płatności za zajęcia;

Nasze wymagania

  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność;

  • wysoka kultura osobista;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 17:30-20:30

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy;

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

O nas

Warsztatowa Akademia Musicalowa – w skrócie WAM – jest Niepubliczną Placówką Oświatową, która powstała w październiku 2006 roku specjalnie dla utalentowanych młodych ludzi pragnących realizować swoje artystyczne marzenia. Wychowankowie naszej szkoły uczą się w swoich grupach wiekowych wielu technik tańca, akrobatyki, śpiewu musicalowego i estradowego oraz uczestniczą w zajęciach aktorskich.