Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

CKS S.A.

3 1003 500 brutto / mies.
  • Trakt Lubelski 40A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

CKS S.A.

Trakt Lubelski 40A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Recepcjonista/ka będzie odpowiedzialna za profesjonalną, bieżącą obsługę gości hotelu, przeprowadzanie niezbędnych formalności, meldowanie i wymeldowywanie gości hotelowych, informowanie o usługach świadczonych przez obiekt, obsługę kasy, przyjmowanie rezerwacji.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • elastyczny grafik (praca w godzinach 6:00-14:00 lub 14:00-22:00)

  • możliwość rozwoju własnych umiejętności i zdobywania doświadczenia

O nas

Hotel i Restauracja Klub Sosnowy to centrum konferencyjno-bankietowe, hotel wraz z częścią wellness & SPA oraz restauracja położone na terenie leśnej posiadłości.

Mieścimy się w Warszawie - Wawer, przy ulicy Trakt Lubelski. Sprawdź dojazd do nas, zanim aplikujesz.

Poza malowniczą lokalizacją, słyniemy z doskonałej kuchni i obsługi, a także szerokiego spektrum możliwości organizacji wszelkich spotkań, konferencji i imprez plenerowych.

Do dyspozycji gości oddajemy 52 pokoje.

Dołącz do naszego zespołu!