Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA SOBCZYK-SARBIŃSKA

  • Bukowińska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bukowińska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji

  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej

  • współpraca z firmami kurierskimi i Pocztą Polską

  • koordynowanie i obsługa spotkań

  • dbałość o właściwy wizerunek firmy i estetykę biura.

  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie

  • czynności sekretarskie,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów prawniczych

  • znajomości języka angielskiego i/lub języka włoskiego

  • wysoka kultura osobista

  • zdolności organizacyjne, samodzielności, skrupulatność, dokładność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy

  • Przyjazna atmosfera

  • elastyczne godziny pracy

O nas

Kancelaria Adwokacko-Radcowska