Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

BEAUTY TREND sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy recepcji.

  • Wsparcie pracowników medycznych w bezpośredniej obsłudze Pacjentów.

  • Koordynowanie obiegu informacji i dokumentacji.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek kliniki i realizację założonych celów.

Nasze wymagania

  • Dołącz do nas jeśli jesteś:

  • Komunikatywny oraz lubisz kontakt z ludźmi.

  • Otwarty na rozwój i naukę nowych rzeczy.

  • Bardzo dobrze zorganizowany.

  • Znasz język angielski.

  • Aktywny fizycznie i dbasz o zdrowy tryb życia.

  • Proaktywnie szukasz rozwiązań, gdy pojawią się problemy.

O nas

Nieustannie rozwijamy się i w związku z tym powiększamy zespół. Obecnie szukamy recepcjonisty/recepcjonistki.

🔸Możesz liczyć na pracę w przyjaznym zespole, w którym wspieramy się i uzupełniamy. Poznanie zawodu w praktyce i zdobycie cennego doświadczenia.

Skontaktuj się ze mną , może Ciebie właśnie szukamy!