Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Bello Apart Hostel

20,0030,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Żurawia 32/34

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie rezerwacji, sprzedaż miejsc noclegowych

  • meldowanie i wymeldowywanie gości

  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

  • obsługa rezerwacji telefonicznych, mailowych

  • przygotowywanie rozliczeń oraz raportów

  • identyfikacja potrzeb klienta i monitorowanie poziomu jego zadowolenia

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego oraz angielskiego, znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość portali rezerwacyjnych, szczególnie Booking

  • znajomość aplikacji hotelgram będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność i dokładność w działaniu

  • dobra znajomość programów MS Office- Excel, Word

  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

O nas

Bello Apart Hostel, to kameralny obiekt znajdujący się w samym centrum Warszawy- przy ulicy Żurawiej. Jesteśmy bardzo elastyczni zarówno jeśli chodzi o zakres obowiązków jak i godziny pracy. Doceniamy osoby zaangażowane i kreatywne, dając możliwość szybkiego rozwoju i wpływania na zakres wykonywanych obowiązków.